BookChapter

Confessions of a Class Clown
- Regular Price
- $9.00
- Sale Price
- $9.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

The Christmasaurus
- Regular Price
- $15.00
- Sale Price
- $15.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Dinosaur Babies
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
![Lost in the Snow-Books-Penguin Randomhouse-[option4]-[option5]-[option6]-CoCo & KaBri Children's Boutique](http://www.cocoandkabri.ca/cdn/shop/products/lost-in-the-snow-427368_{width}x.jpg?v=1695091554)
Lost in the Snow
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

The Way Home: A Graphic Novel (Owly #1)
- Regular Price
- $11.00
- Sale Price
- $11.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

The Ickabog
- Regular Price
- $28.00
- Sale Price
- $28.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
![Horse Trouble-Books-Raincoast-[option4]-[option5]-[option6]-CoCo & KaBri Children's Boutique](http://www.cocoandkabri.ca/cdn/shop/products/horse-trouble-903303_{width}x.jpg?v=1695091595)
Horse Trouble
- Regular Price
- $13.00
- Sale Price
- $13.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

My Life as a Potato
- Regular Price
- $10.00
- Sale Price
- $10.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

The Creakers
- Regular Price
- $18.00
- Sale Price
- $18.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Clarice the Brave
- Regular Price
- $10.00
- Sale Price
- $10.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
![I Love My Tutu!-Penguin Randomhouse-[option4]-[option5]-[option6]-CoCo & KaBri Children's Boutique](http://www.cocoandkabri.ca/cdn/shop/products/i-love-my-tutu-322635_{width}x.jpg?v=1695091618)
I Love My Tutu!
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Go, Go, Tractors!
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading I Can Be a Farm Vet (Barbie)
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Ponies!
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Wake Up, Sun!
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Baseball Ballerina
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Paddywack
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Barn Storm
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Monster Trucks!
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Ballet Stars
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Dig, Scoop, Ka-boom!
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading I Can Be a Gymnast (Barbie)
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Go, Go, Trucks!
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Sisters Save the Day! (Barbie)
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per

Step into Reading Pancake Party! (Sunny Day)
- Regular Price
- $6.00
- Sale Price
- $6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per